ייעוץ משכנתאות בקריות: ליווי אישי לכל אורך התהליך

ייעוץ משכנתאות בקריות: ליווי אישי לכל אורך התהליך

ייעוץ משכנתאות בקריות: ליווי אישי לכל אורך התהליך

Blog Article

משכנתא בוידאו מחירי הדיור והמשכנתאות יכולים לחוות ירידה של ארבעים אחוזים

למוטי היקר, רצינו לומר לך תודה על הליווי המסור והמקצועי. לא האמנו שבאמת נצליח לחסוך כל כך הרבה כסף במחזור המשכנתא ואפילו הופעתנו לטובה, קיבלנו החזר כספי! צ'ק מהבנק עד הבית…

את הבקשה תוכלו להגיש אפילו אם עוד לא חתמתם על חוזה לרכישת הדירה, וזאת כדי שתוכלו לדעת מה המימון שהבנק יוכל לספק לכם.

היועץ פוטר אתכם מהצורך להתמודד עם מושגים פיננסיים שאינכם מכירים, להתמקח עם הבנק על ריביות, להתרוצץ בין הבנקים ולהפסיד ימי עבודה, למלא טפסים אינסופיים וכד'.

צפו בסרטון הבא שמסביר על שיטת הדירוג של אתר מידרג - איך בעל המקצוע במקום הראשון הגיע למקום הראשון?

למוטי התותח, רציתי רק להגיד לך תודה. תודה על הדרך, על השירות ועל היחס. אתה יועץ משכנתאות מקצועי שיודע מה הוא עושה ומצליח להשיג ללקוח את מה שהוא צריך…

תמהיל משכנתא בניית תמהיל משכנתא – איך בונים אותו בצורה האופטימלית

אנחנו מפקידים בידיו של יועץ המשכנתא מאות אלפי שקלים בעסקה החשובה בחיינו; לכן, חשוב לוודא שיועץ המשכנתאות הוא מקצוען, איכותי ונטול אינטרסים ושיקולים זרים - יש גם כאלה. שימו לב שהיועץ יודע להסביר כך שגם תבינו; חשוב שיידע לבנות לכם את התמהיל הנכון למשכנתא - איך לחלק ייעוץ משכנתא בבעק שבע את ההלוואה בהתאם למסלולים - כמה בריבית קבועה, כמה צמוד לפריים ועוד. ככל שההלוואה גבוהה יותר, לתמהיל יש חשיבות גבוהה יותר, אפילו יותר מהריבית; תתרשמו אם הוא נאמן לתפקידו לייצג אתכם בלבד כלקוח מול הבנק - שימו לב, אם הוא מניח הנחות מוקדמות שבבנק הזה לא כדאי, והבנק ההוא יקר וקשוח - בקיצור, אם הוא מוביל אתכם לבנק שכדאי לו כנראה לעבוד מולו.

השלב הבא הוא הוצאת אישור עקרוני, לאחר מיכן בחירת תמהיל מיטבי, עריכת מכרז מול הבנקים וניהול משא ומתן מקצועי. עם קביעת הבנק הזוכה נתחיל בתהליך פתיחת תיק משכנתא הכולל סיוע באיסוף מסמכים.

חדשות ועדכונים – ההתאחדות מעדכנת באופן קבוע את כל חברי ההתאחדות בכל הוראה חדשה, עדכון מצד הבנקים, מסלולים חדשים בשוק ההלוואות ועוד.

סרטונים מקצועיים בתחום המשכנתאות ועדכוני ריביות משכנתא

כל הפתרונות לניהול העסק והפעילות השוטפת ליועצי משכנתאות במקום אחד!}

Report this page